inside
EVENTS
Arbonia Events Titel

Preview Přehled nadcházejících veletrhů a výstav.

Veranstaltungs- und Messetermine Arbonia (Stift auf Kalender)

Review Ohlédnutí za minulými veletrhy a výstavami.

Arbonia Messestand beleuchtet

ISH Frankfurt 2015 

Od 10. do 14. března 2015 se na výstavišti ve Frankfurtu konal mezinárodní veletrh sanitární a topné techniky (ISH). ISH je světovým vůdčím veletrhem sdružení vody a energie. Veletrh je symbolem perspektivních témat, jako je šetření zdrojů a používání obnovitelných energií. Zároveň je hlavním veletrhem sanitárního zařízení, inteligentního bydlení a inovativních řešení budov.

Společnost Arbonia se prezentovala exkluzivním veletržním stánkem, mohla navázat kontakt s návštěvníky a zájemcům představit aktuální sortiment na vlastní oči. S novým zaměřením výrobků mohla společnost Arbonia stanovit nová kritéria pro podnikání a průmysl. Energeticky efektivní řešení pro vytápění a chlazení, která díky promyšleným konceptům poskytují nejvyšší komfort a optimálně čerpají energetické úsporné potenciály. Jako obvykle jsou při tom síla inovace a špičková kvalita spolehlivou veličinou všech výrobků a služeb od společnosti Arbonia.  

Interclima Paris 2015 

S přibližně 350000 návštěvníky se od 02. do 06. listopadu konal veletrh Interclima na výstavišti v severní části Paříži Villepine. Spolu s nárůstem o 4% oproti roku 2013 zaznamenali pořadatelé veletrhu 23% podíl mezinárodních návštěvníků. Veletrh Interclima proto tak ještě více dokazuje své mezinárodní postavení jako hlavní veletrh v oblasti topné techniky.

Se světlým, otevřeným a exkluzivním stánkem o výměře kolem 181,5 m² jsme se na tomto veletrhu chopili příležitosti představit některé novinky mezi výrobky. Obzvláště velký zájem vyvolal stropní sálavý profil vyznamenaný oceněním Design Award, který ke stánku společnosti Arbonia přilákal četné návštěvníky: estetické a lehké hliníkové profily zajišťují nejvyšší možnou útulnost díky rovnoměrnému rozložení teploty. Přirozené teplo vyzařováním, resp. pasivní chladicí režim tak vytváří obzvláště útulnou atmosféru. Proto lze tento výrobek skvěle použít ve výrobních a skladových halách, kancelářích nebo restauracích. Stropní sálavé profily přesvědčí mimo jiné lehkou montáží a sympatickým, cenami ověnčeným designem.

Arbonia Messestand, orange beleuchtet

Swissbau Basel 2016

Zvládli jsme to!

Right to the point: při zahájení veletrhu Swissbau jsme byli s našimi výrobky a designem v novém hávu připraveni ke startu. Veletrh Swissbau je nyní u konce a bylo to pět dní plných zajímavých rozhovorů, osobních kontaktů, dobré kávy, veselých selfies a velmi příjemné atmosféry. V tomto roce startujeme s Vámi s velkým elánem a novou image značky.

Pro dotazy a informace je Vám k dispozici náš tým plný čerstvých sil a tak, jak jste zvyklí. Děkujeme za Vaši návštěvu a doufáme, že se nejpozději za dva roky opět uvidíme u našeho veletržního stánku.

Váš celý tým Arbonia.

SHK Essen 2016 a IFH Norimberk 2016

Společnost Arbonia se od 09. - 12.03.2016 představila na veletrhu SHK Essen a od 05. - 08.04.2016 na veletrhu IFH Norimberk, v nové image. Poselstvím pro četné návštěvníky byly nová orientace ve veřejně-průmyslové výstavbě a nový sortiment výrobků, které rozšiřuje tradiční segment vytápění o segmenty chlazení a větrání.

Mnoho zajímavých rozhovorů posloužilo tomu, že nové výrobky, jako ohřívače vzduchu, Fan Coils, vzduchové clony a stropní dílce, bylo možné přiblížit a popsat zákazníkům. Řešení pro stěny, podlahy a stropy zaručují, že společnost Arbonia je spolehlivým partnerem ve veřejně-průmyslové výstavbě.

Na tomto veletrhu se společnost Arbonia ukázala jako obvykle - right to the point.