inside
STĚNOVÉ VÝROBKY
Arbonia Referenzen: Bundesverwaltungsgericht Leipzig (Innen)

Článkové radiátory Robustní a unikátně mnohostranné.

Arbonia Referenzen: Priesterseminar, Bamberg (Außen)
Arbonia Referenzen: Priesterseminar, Bamberg (Innen)

Teologická škola Bamberg

Heinrichsdamm 32, 96047 Bamberg

Budova je čtvercová stavba se čtyřmi křídly s centrálními zařízeními a atriem. Pro oba semináře je k dispozici vždy jedno dlouhé boční křídlo. Architektura umožňuje pronikání světla. Věž byla vystavěna moderně a kubicky. Pro seminář byl použit nábytek navržený pro tento účel. Kompletní zařízení bylo v letech 2001 až 2007 od základu sanováno a přestavěno. Vestavěny byly článkové radiátory.

Arbonia Referenzen: Bundesverwaltungsgericht Leipzig (Außen)
Arbonia Referenzen: Bundesverwaltungsgericht Leipzig (Innen)

Spolkový správní soud, Lipsko

Simsonplatz 1, 04107 Leipzig

Spolkový správní soud (BVerwG) je nejvyšší soud Spolkové republiky Německo pro veřejně-právní spory, které nejsou ústavně-právního druhu, a kromě Spolkového pracovního soudu, Spolkového soudního dvora, Spolkového finančního soudu a Spolkového sociálního soudu jeden z pěti nejvyšších soudních dvorů spolku. Má své sídlo v bývalé budově Říšského soudu a je vybaven článkovými radiátory.

Základní škola Thundorf

Hauptstrasse 4a, CH-8512 Thundorf

První kroky pro rozšíření stavby obce Thundorf se školními místnostmi v prvním patře a mateřskou školkou v přízemí počala 26. března 2015. Poprvé byla budova oficiálně otevřena 20. května 2016. Povšimnutíhodná je ekologická a vhodně vybraná architektura a infrastruktura, která se stará o pohodlí žáků i učitelů. Budova je vybavena článkovými radiátory (3x RR 2200).

 

 

 

Hotel Chesa Stüva Colani

CH-7523 Madulain Engadin

Tradice a design – konečně luxusní hotel v Engadinu, který je pro všechny přístupný! Chesa Colani je jedna z nejkrásnějších restaurovaných historických budov v celém Engadinu. Budova byla postavena pro patricijskou rodinu na konci 16. století a je vybavena čtyřmi článkovými radiátory značky Arbonia.